top of page
IMG_3667_edited.png

Witaj!

Mam na imie Ania i jestem certyfikowana Doula porodowa i Doula pologowa. Jestem mama trójki dzieci, dwoje młodszych urodzonych w naturalnych warunkach domu. Doświadczenie tych trzech porodów jest moja inspiracja wspierania kobiet w tym niezwykłym doświadczeniu. 

Poród widzę jako moment, który powinien pokazac nam nasza niezwykłą moc, doświadczenie przygotowujące nas do macierzyństwa. Poród nie musi, a właściwie nie powinien absolutnie być traumatycznym wydarzeniem. Powinien być najpiękniejszym i najbardziej wzmacniającym wydarzeniem w naszym życiu.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Kim jestem?

Przede wszystkim jestem mama trojki niesamowitych dzieci. Porod kazdego z moich dzieci naucyl mnie czegos wyjatkowego, czym teraz chce sie dzielic z innymi kobietami.
Z wyksztalcenia jestem tłumaczką, pracowalam wiele lat w najwiekszych szpitalach w Nowym Jorku. Po moim pierwszym porodzie preszlam trudny okres depresji poporodowej i zajelo mi wiele lat zrozumienie, skad wyniknela ta depresja. Kolejny porod, z moim pierwszym synem, byl bardzo uleczajacy. I wiedzialm, ze w duzej czesci bylo tak, dzieki temu, ze wlozylam duzo uwagi w przygotowanie sie do tego momentu, a takze fakt,  ze mialam wsparcie osob wokol mnie. Moj trzeci porod byl juz ogromnym  potwierdzeniem, ze warto sie przygotowac na ten moment i warto miec odpowiednie wsparcie wokol siebie. 
Od ponad sześciu lat wspieram kobiety w przygotowaniu do porodu oraz podczas samego porodu.
 Do tej pory towarzyszyłam przy narodzinach 60 noworodków. 

Services

Oto moja oferta: 

Pregnancy Dress

DOULA PORODOWA

Wspieram kobiety w okresie ciąży i w przygotowaniu do porodu. Towarzysze w momencie samego porodu i pierwsze godziny po narodzinach dziecka. 

Pakiet : $1,800

Pakiet obejmuje: 

- Kilka spotkań (ok 2h każde) gdzie rozmawiamy o twojej wizji tego porodu, nadziejach i obawach. Jak możesz się przygotować, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie to tego ogromnego wydarzenia

- Staly kontakt telefoniczny, emailowych, poprzez zoom jeżeli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz informacji lub wsparcia

- Towarzyszenie ci w całym porodzie (w domu lub w domu, później szpitalu, lub tylko w szpitalu, w zależności od okoliczności). W trakcie porodu wspieram cię informacja, spokojna energia, dotykiem i zachętą. Także porostu proponuje pozycje, podaje wodę, masuje...Zostaje z Tobą do ok 2 godzin po narodzeniu Twojego dziecka

- Po porodzie mamy wizytę podłogowa, podczas której rozmawiamy o tym, jak się czujesz, jak wspierać twoje ciało w procesie powrotu do sił, jedzenie, bycie z dzieckiem, partnerem...

Newborn Baby

WSPARCIE W POLOGU

Polog jest kontynuacja porodu. Wymaga przygotowania i wsparcia. Dochodzenie do siebie po ogromnym wysiłku porodu, wsparcie wokół noworodka, karmienia piersią. 

Baby Breastfeeding

WSPARCIE W LAKTACJI

Karmienie piersią jest naturalne, ale wymaga wysiłku i wsparcia. 

bottom of page